Autobaterie

Hledáte autobaterii, na kterou se budete moct spolehnout kdykoliv a v jakýchkoliv klimatických podmínkách? U nás ji najdete.
Dodáváme autobaterie, se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti. Prodali jsme již více než deset tisíc autobaterií a procento reklamací je pod 1%.
Nezáleží na tom, jestli řídíte italskou dodávku, německý sporťák, japonský kombík, korejské městské auto se start-stop systémem, nebo třeba klasickou „ameriku“. 
Vždy najdeme autobaterii, která přesně patří do vašeho auta, a navíc podpoří váš styl řízení.
Totéž platí i pro autobaterie pro nákladní vozy, zemědělskou i speciální techniku.

Proč koupit autobaterie od nás?

  • Autobaterie známe, ručíme za ty, které prodáváme.
  • Prodáváme autobaterie na všechny druhy vozidel – osobní i nákladní,  na zemědělskou techniku a speciální stroje.
  • Najdete u nás širokou škálu autobaterií podle kapacity.
  • Sledujeme nejnovější trendy a vždy u nás najdete TOP technologie.
  • Baterii od nás dostanete vždy připravenou k provozu. Pouze připojíte a jedete.

Pomůžeme s nalezením kapacity i rozměru autobaterie přesně pro váš vůz a pro vaše řidičské zvyklosti.

loading

Nechce se vám tu správnou autobaterii hledat? Pomůžeme vám. Zavolejte nám na telefonní číslo 577 926 998! Zjistíme, co potřebujete, probereme s vámi vaše řidičské zvyklosti a doporučíme vám správnou autobaterii pro váš konkrétní případ.

Nevíte, co se starou autobaterií? Pokud jste z Tlumačova, Otrokovic, Zlína, Holešova nebo Kroměříže přijeďte k nám! Vaši starou autobaterii vykoupíme. Je možné – po domluvě – vykoupit starou autobaterii i v rámci našich pravidelných rozvozových tras po celé ČR.

Rádi se o své auto staráte? Z našeho eshopu doporučujeme také autochemii. Pokud potřebujete také dovybavit svou dílnu, rozhlédněte se v kategorii Vše pro dílnu a servis.